Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SISTEM DE COPIERE TEREN
- Număr anunț
- DA20571069
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIHESU DE CIMPIE(PRIMARIA MIHESU DE CIMPIE) (CUI 7031608)
- Furnizor / câștigător
- SC LGK EQUIPMENT SRL (CUI RO16996756)
- Cod CPV
- 16320000-4 · Masini de cosit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.329,10 RON
- Valoare atribuită
- 2.329,10 RON
- Data publicării
- 11.06.2018 09:08
- Termen limită
- 16.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2018 18:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.329,10 RON
din 2.329,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro