Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare pachet accesorii si consumabile motocoasa pentru Primaria comunei Spantov, judet Calarasi

Număr anunț
DA20557278
Autoritate contractantă
COMUNA SPANTOV (Consiliul Local Spantov) (CUI 4293957)
Furnizor / câștigător
CASA CU LEGUME SRL (CUI RO25304781)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
460,84 RON
Valoare atribuită
460,84 RON
Data publicării
07.06.2018 16:32
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 09:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

460,84 RON

din 460,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.