Ofertă refuzată Cumpărare directă

Aparate de ras de unica folosinta cu 2 lame ASTOR - BIC

Număr anunț
DA20537750
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI RO10979365)
Cod CPV
33711800-5 · Produse de barbierit (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
441 RON
Valoare finală
441 RON
Data publicării
06.06.2018 12:56
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.