Ofertă acceptată Cumpărare directă

EXPERTIZA TEHNICA

Număr anunț
DA20575565
Autoritate contractantă
Orasul Gura Humorului (CUI 6631418)
Furnizor / câștigător
ADIM 2012 SRL (CUI 29275298)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.289 RON
Valoare atribuită
14.289 RON
Data publicării
11.06.2018 11:43
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.289 RON

din 14.289 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.