Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SUPORT STALP 3 GHIVECE
- Număr anunț
- DA20575479
- Autoritate contractantă
- Primaria orasului Uricani (CUI 4634647)
- Furnizor / câștigător
- CLASIMA CONSTRUCT SRL (CUI RO15955022)
- Cod CPV
- 30195800-0 · Carlige sau suporturi de agatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.042 RON
- Valoare atribuită
- 3.042 RON
- Data publicării
- 11.06.2018 11:41
- Termen limită
- 16.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2018 14:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.042 RON
din 3.042 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro