Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie articole de birou pt Administratia Scolilor Sector 6

Număr anunț
DA20571833
Autoritate contractantă
Administratia Scolilor Sector 6 (CUI 14314666)
Furnizor / câștigător
GEOLENA OFFICE SRL (CUI RO34417020)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.813,39 RON
Valoare finală
44.078,39 RON
Data publicării
11.06.2018 09:39
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.