Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet 2

Număr anunț
DA20568189
Autoritate contractantă
CENTRU SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA FAGARAS (CUI 33575358)
Furnizor / câștigător
SIRFA CON SRL (CUI 14493278)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226,59 RON
Valoare atribuită
226,59 RON
Data publicării
08.06.2018 14:24
Termen limită
13.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 10:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

226,59 RON

din 226,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.