Ofertă acceptată Cumpărare directă

Post it

Număr anunț
DA20538229
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA IALOMITA (CUI 4506958)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3,36 RON
Valoare atribuită
3,36 RON
Data publicării
06.06.2018 13:11
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 09:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3,36 RON

din 3,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.