Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE DE PAPETARIE 4

Număr anunț
DA20536029
Autoritate contractantă
LICEUL GERMAN SEBES (CUI 34182950)
Furnizor / câștigător
LIBRĂRIA DANIELA SRL (CUI RO22392711)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
369,75 RON
Valoare atribuită
369,75 RON
Data publicării
06.06.2018 12:02
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 09:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

369,75 RON

din 369,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.