Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Serviciu de recuperat date
- Număr anunț
- DA20580479
- Autoritate contractantă
- Unitatea de Asistenta Medico Sociala (CUI 18710558)
- Furnizor / câștigător
- RAILCO SRL (CUI RO22172465)
- Cod CPV
- 72251000-9 · Servicii de recuperare a aplicatiilor in caz de accident informatic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 285,71 RON
- Valoare atribuită
- 285,71 RON
- Data publicării
- 11.06.2018 14:29
- Termen limită
- 16.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2018 15:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
285,71 RON
din 285,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro