Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,5% sub estimat

Bonuri valorice pentru carburanti auto

Număr anunț
DA20578999
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ALBA (CUI 5823920)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63.153,87 RON
Valoare atribuită
62.838,21 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
11.06.2018 13:39
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62.838,21 RON

din 63.153,87 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 315,66 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.