Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GGS-7, FOLIE RETRO – PROIECTIE, AUTOADEZIVA, 1.35X2.3 METRI
- Număr anunț
- DA20573546
- Autoritate contractantă
- Teatrul National Marin Sorescu Craiova (CUI 4417168)
- Furnizor / câștigător
- DATA ADVERTISING SYSTEM SERVICE SRL (CUI 5469343)
- Cod CPV
- 22459100-3 · Autocolante si benzi publicitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.702 RON
- Valoare atribuită
- 1.702 RON
- Data publicării
- 11.06.2018 10:40
- Termen limită
- 16.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2018 12:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.702 RON
din 1.702 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro