Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport

Număr anunț
DA20570513
Autoritate contractantă
Comuna Siminicea (CUI 4327499)
Furnizor / câștigător
MUNTEANU GH. PAVEL ADRIAN (CUI 22352709)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.027 RON
Valoare atribuită
11.027 RON
Data publicării
11.06.2018 08:40
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.027 RON

din 11.027 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.