Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet carti 2018/01
- Număr anunț
- DA20567273
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala dr. Boga Alajos (CUI 14647830)
- Furnizor / câștigător
- GUTENBERG BOOKS SRL (CUI RO27543297)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 450,48 RON
- Valoare atribuită
- 450,48 RON
- Data publicării
- 08.06.2018 13:39
- Termen limită
- 13.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2018 09:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
450,48 RON
din 450,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro