Ofertă refuzată Cumpărare directă

Inchiriere cort pentru evenimente

Număr anunț
DA20557581
Autoritate contractantă
Centrul de Cultura al Judetului Covasna (CUI 4404389)
Furnizor / câștigător
BENKO GYÖRGY-ROMEO PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 34351804)
Cod CPV
39522530-1 · Corturi (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare finală
3.000 RON
Data publicării
07.06.2018 17:27
Data finalizării
11.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.