Ofertă acceptată Cumpărare directă

serviciilor de asistență tehnică pentru sisteme

Număr anunț
DA20527824
Autoritate contractantă
Agentia Romana De Asigurare A Calitatii In Invatamantul Preuniversitar-A.R.A.C.I.P (CUI 18126924)
Furnizor / câștigător
KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI RO5175054)
Cod CPV
72253200-5 · Servicii de asistenta pentru sisteme (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127.500 RON
Valoare atribuită
127.500 RON
Data publicării
05.06.2018 15:15
Termen limită
13.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127.500 RON

din 127.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.