Ofertă acceptată Cumpărare directă

SPATIU INFORMATIV- AUTORITATI PUBLICE LOCALE PUBLICATIE LOCALA - TIRAJ 2000 EXEMPLARE/ EDITIE

Număr anunț
DA20518835
Autoritate contractantă
COMUNA MACEA (PRIMARIA) (CUI 3519410)
Furnizor / câștigător
ALX DARAMEX TOTAL SRL (CUI RO30143533)
Cod CPV
22120000-7 · Publicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.620 RON
Valoare atribuită
16.620 RON
Data publicării
05.06.2018 10:24
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.620 RON

din 16.620 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.