Ofertă acceptată Cumpărare directă

Roller Exchange Kit for PANASONIC KX-FL613 document pick-up

Număr anunț
DA20577207
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA CURTEA DE APEL BUCURESTI (CUI 16772104)
Furnizor / câștigător
COSMIC PRINTER EXPERT SRL (CUI RO20649429)
Cod CPV
30124000-4 · Piese si accesorii pentru masini de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210 RON
Valoare atribuită
210 RON
Data publicării
11.06.2018 12:40
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210 RON

din 210 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.