Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse de curatenie (Rev.2)

Număr anunț
DA20571427
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE EFRIMESCU (CUI 28314798)
Furnizor / câștigător
OMNI MARKET SRL (CUI 18520545)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
946,40 RON
Valoare atribuită
946,40 RON
Data publicării
11.06.2018 09:22
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

946,40 RON

din 946,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.