Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet produse de curatenie
- Număr anunț
- DA20571204
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala a Apelor Minerale (CUI 1590040)
- Furnizor / câștigător
- MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.314,53 RON
- Valoare atribuită
- 1.314,53 RON
- Data publicării
- 11.06.2018 09:14
- Termen limită
- 16.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2018 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.314,53 RON
din 1.314,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro