Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 8,0% sub estimat
Spectroquant® Fenol - cell test, kit pentru determinare fotometrica fenol, domeniu de masurare: 0.10
- Număr anunț
- DA20570167
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 24310000-0 · Produse chimice anorganice de baza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.884 RON
- Valoare atribuită
- 2.653,28 RON 8,0% sub estimat
- Data publicării
- 11.06.2018 08:15
- Termen limită
- 16.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2018 11:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.653,28 RON
din 2.884 RON estimat
8,0%
Adjudecat la 92,0% din estimat · economie 230,72 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.