Ofertă refuzată
Cumpărare directă
lucrari Camin Cultural din Comuna
- Număr anunț
- DA20539650
- Autoritate contractantă
- COMUNA CASEIU (CUI 4378794)
- Furnizor / câștigător
- STELIEST S.R.L. (CUI 14716914)
- Cod CPV
- 45232411-6 · Lucrari de constructii de canalizari de ape reziduale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.968,92 RON
- Valoare finală
- 37.968,92 RON
- Data publicării
- 06.06.2018 13:57
- Termen limită
- 11.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.