Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 15,0% sub estimat

Implementarea si impactul regulamentului general privind protectia datelor personale-DRDP Constanta

Număr anunț
DA20580085
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
ATC & IT SOLUTIONS SRL (CUI 18150086)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.100 RON
Valoare atribuită
9.435 RON 15,0% sub estimat
Data publicării
11.06.2018 14:16
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 15:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.435 RON

din 11.100 RON estimat 15,0%

Adjudecat la 85,0% din estimat · economie 1.665 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.