Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse echipamente (Rev.2)

Număr anunț
DA20577350
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "VLADESCA" HUEDIN (CUI 4485634)
Furnizor / câștigător
REGENT IMPEX SRL (CUI RO5058860)
Cod CPV
39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
548,74 RON
Valoare atribuită
548,74 RON
Data publicării
11.06.2018 12:45
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 15:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

548,74 RON

din 548,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.