Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DIVERSE 4008680

Număr anunț
DA20570620
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL "SF.IOSIF MARTURISITORUL" BAIA MARE (CUI 12745352)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
609,17 RON
Valoare atribuită
609,17 RON
Data publicării
11.06.2018 08:46
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 08:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

609,17 RON

din 609,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.