Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Toner compatibil HP CE410A / CE410X 305A/305X Laserjet Pro 300 M351A, Pro 300 M375NW, M451, M475
- Număr anunț
- DA20579233
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90 RON
- Valoare atribuită
- 90 RON
- Data publicării
- 11.06.2018 13:47
- Termen limită
- 16.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2018 16:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
90 RON
din 90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro