Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toner Canon CRG719 CRG-719 negru LBP 6670DN/6300DN/6310DN/6650DN/MF 6140DN/6180DW/5840/5880/5940/598

Număr anunț
DA20574120
Autoritate contractantă
Unitatea Speciala de Interventie în Situatii de Urgenta U.M. NR. 0629 (CUI 27681036)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
265 RON
Valoare atribuită
265 RON
Data publicării
11.06.2018 10:57
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 13:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

265 RON

din 265 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.