Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reincarcare cartus HP 05X

Număr anunț
DA20571612
Autoritate contractantă
CENTRUL REGIONAL DE FORMARE PROFESIONALA A ADULTILOR TARGU MURES (CUI 23499040)
Furnizor / câștigător
WORLD CENTER SRL (CUI RO18247837)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
160 RON
Valoare atribuită
160 RON
Data publicării
11.06.2018 09:30
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 10:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

160 RON

din 160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.