Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse IT

Număr anunț
DA20542750
Autoritate contractantă
COMUNA LIVEZI (PRIMARIA LIVEZI) (CUI 4278132)
Furnizor / câștigător
SIF SISTEM SRL (CUI RO16368859)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
743 RON
Valoare atribuită
743 RON
Data publicării
06.06.2018 15:59
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 08:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

743 RON

din 743 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.