Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie laptop premii scolare

Număr anunț
DA20570805
Autoritate contractantă
COMUNA OSTROV (PRIMARIA OSTROV JUD. TULCEA) (CUI 4794079)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.534 RON
Valoare finală
2.534 RON
Data publicării
11.06.2018 08:56
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.