Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HYALO 4 START X 30 GR
- Număr anunț
- DA20556334
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33631000-2 · Medicamente utilizate in dermatologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.114,89 RON
- Valoare atribuită
- 1.114,89 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 15:30
- Termen limită
- 13.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2018 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.114,89 RON
din 1.114,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro