Ofertă acceptată Cumpărare directă

Camera frigorifica de pastrare produse refrigerate

Număr anunț
DA20565543
Autoritate contractantă
COMUNA TELIU (CUI 4688710)
Furnizor / câștigător
DAR FOOD SOLUTIONS SRL (CUI 30078800)
Cod CPV
45331231-4 · Lucrari de instalare de echipament frigorific (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.000 RON
Valoare atribuită
27.910 RON
Data publicării
08.06.2018 12:34
Termen limită
13.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 09:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.910 RON

din 27.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.