Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pavele cauciuc reflex 3 cm negru
- Număr anunț
- DA20562448
- Autoritate contractantă
- ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
- Furnizor / câștigător
- AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI RO15016633)
- Cod CPV
- 44113120-2 · Dale de pavare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.496,16 RON
- Valoare atribuită
- 1.496,16 RON
- Data publicării
- 08.06.2018 10:51
- Termen limită
- 13.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2018 09:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.496,16 RON
din 1.496,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro