Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,4% sub estimat
Lucrari refacere mansoane cabluri subterane
- Număr anunț
- DA20540478
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
- Furnizor / câștigător
- EL MONT SRL (CUI RO5913470)
- Cod CPV
- 45232000-2 · Lucrari auxiliare pentru conducte si cabluri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.675,50 RON 5,4% sub estimat
- Data publicării
- 06.06.2018 14:26
- Termen limită
- 11.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2018 10:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.675,50 RON
din 6.000 RON estimat
5,4%
Adjudecat la 94,6% din estimat · economie 324,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.