Ofertă refuzată Cumpărare directă

Costum medical femei

Număr anunț
DA20576347
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
Furnizor / câștigător
TAG GRUP SRL (CUI RO16316000)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
302,52 RON
Valoare finală
302,52 RON
Data publicării
11.06.2018 12:11
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.