Ofertă refuzată Cumpărare directă

PARACETAMOL B.BRAUN 10 mg/ml

Număr anunț
DA20568076
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI (CUI 13727320)
Furnizor / câștigător
2A FARM SRL (CUI RO27887894)
Cod CPV
33692000-7 · Solutii medicamentoase (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.099 RON
Valoare finală
3.099 RON
Data publicării
08.06.2018 14:17
Data finalizării
11.06.2018 11:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.