Atribuită Cumpărare directă

Ingrasamant complex NPK 15.15.15+12,5SO3 sac 50 kg

Număr anunț
DA35168615
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL (CUI 27908920)
Furnizor / câștigător
GOLDEN STAR SRL (CUI 11587530)
Cod CPV
24422000-8 · Ingrasaminte chimice fosfatice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
880,80 RON
Data publicării
04.03.2024 13:46
Data finalizării
05.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

880,80 RON