Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet reactivi chimici - Apa uzata
- Număr anunț
- DA20552996
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA AJUDETULUI GALATI (CUI 11314530)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.433 RON
- Valoare atribuită
- 4.433 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 13:31
- Termen limită
- 16.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2018 10:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.433 RON
din 4.433 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro