Ofertă refuzată Cumpărare directă

KETOPROFENUM / Ketoprofen Rompharm 100 mg / 2 ml x 10 fiole x 2 ml sol. inj.

Număr anunț
DA20544698
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
269,50 RON
Valoare finală
269,50 RON
Data publicării
07.06.2018 08:50
Data finalizării
11.06.2018 16:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.