Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 13,3% sub estimat
Servicii de publicitate
- Număr anunț
- DA20577027
- Autoritate contractantă
- COMUNA RUNCU (Consiliul Local al Comunei Runcu) (CUI 4448229)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA VIDEO CENTER SRL (CUI RO23226075)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.300 RON 13,3% sub estimat
- Data publicării
- 11.06.2018 12:34
- Termen limită
- 16.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2018 14:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.300 RON
din 1.500 RON estimat
13,3%
Adjudecat la 86,7% din estimat · economie 200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.