Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ULEI 5W 30 CASTROL EDGE PROFESIONAL LONG LIFE SINTETIC 1 LITRU - BIDON AURIU NORMA VW
- Număr anunț
- DA20574346
- Autoritate contractantă
- FILARMONICA GEORGE ENESCU (CUI 4266766)
- Furnizor / câștigător
- SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
- Cod CPV
- 09134100-8 · Ulei Diesel (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41,90 RON
- Valoare atribuită
- 41,90 RON
- Data publicării
- 11.06.2018 11:04
- Termen limită
- 16.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2018 11:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
41,90 RON
din 41,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro