Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aspirator uscat-umed Lavor GB 50XE
- Număr anunț
- DA20548745
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01575 BUCURESTI (CUI 10768686)
- Furnizor / câștigător
- CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI RO32521457)
- Cod CPV
- 39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 11:09
- Termen limită
- 13.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2018 09:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.000 RON
din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro