Ofertă acceptată Cumpărare directă

Realizare a lucrarilor sistematice de cadastru in sectoarele cadastrale

Număr anunț
DA20546938
Autoritate contractantă
R4245178 MUNICIPIUL TOPLITA
Furnizor / câștigător
COTFAS VICTOR (CUI 32498192)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
69.190 RON
Valoare atribuită
69.190 RON
Data publicării
07.06.2018 10:13
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

69.190 RON

din 69.190 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.