Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Carton duplex
- Număr anunț
- DA20575843
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA CALORGAL S.R.L. GALATI (CUI RO30925017)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
- Cod CPV
- 37823800-1 · Hartie si carton stratificate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90 RON
- Valoare atribuită
- 90 RON
- Data publicării
- 11.06.2018 11:53
- Termen limită
- 16.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2018 15:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
90 RON
din 90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro