Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie echipament de birotica pt Administratia Scolilor Sector 6

Număr anunț
DA20571965
Autoritate contractantă
Administratia Scolilor Sector 6 (CUI 14314666)
Furnizor / câștigător
GEOLENA OFFICE SRL (CUI RO34417020)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.492 RON
Valoare atribuită
20.492 RON
Data publicării
11.06.2018 09:44
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 13:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.492 RON

din 20.492 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.