Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set etansare si cablu pompa Grundfos

Număr anunț
DA20552795
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI RO2684940)
Furnizor / câștigător
INSTAL POMPE GRUP SRL (CUI RO26479935)
Cod CPV
42000000-6 · Echipamente industriale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.354,40 RON
Valoare atribuită
8.354,40 RON
Data publicării
07.06.2018 13:24
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.354,40 RON

din 8.354,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.