Atribuită Cumpărare directă

Acumulator extern Tellur Boost Pro PD202, 20000 mAh, display LCD

Număr anunț
DA36335604
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
Cod CPV
31434000-7 · Acumulatori cu litiu (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.100 RON
Data publicării
22.08.2024 14:31
Data finalizării
23.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON