Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUMPARARE SET BROASCA 3410F

Număr anunț
DA20570525
Autoritate contractantă
FILARMONICA DE STAT (CUI 4253790)
Furnizor / câștigător
JAGUAR S.R.L. (CUI RO12268350)
Cod CPV
44521110-2 · Broaste de usa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
264,72 RON
Valoare atribuită
264,72 RON
Data publicării
11.06.2018 08:40
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 12:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

264,72 RON

din 264,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.