Ofertă acceptată Cumpărare directă

GRIS

Număr anunț
DA20574182
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit Lumea Copilariei (CUI 24584993)
Furnizor / câștigător
MCA COMERCIAL SRL (CUI RO13219828)
Cod CPV
15625000-5 · Gris (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,90 RON
Valoare atribuită
1,90 RON
Data publicării
11.06.2018 10:59
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,90 RON

din 1,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.