Ofertă acceptată Cumpărare directă

90460000-9 Servicii de golire a puturilor de decantare sau a foselor septice (Rev.2)

Număr anunț
DA20571310
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA INVATATOR DINU NICOLAE (CUI 28968520)
Furnizor / câștigător
TOTDEAUNA IMPECABIL SRL (CUI RO26930066)
Cod CPV
90460000-9 · Servicii de golire a puturilor de decantare sau a foselor septice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
364 RON
Valoare atribuită
364 RON
Data publicării
11.06.2018 09:18
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

364 RON

din 364 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.